ALDIĞINIZ ÜRÜNÜ İADE EDEBİLİRSİNİZ. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Alıcı ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra kullanım sırasında ortaya çıkabilecek arızalar için, ürün garantiliyse üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır..

iade edilen ürün bedellerinin tarafınıza iadesi için hukuki süre 14 gündür. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Sipariş formuna geçerli ya da eksik telefon numarası yazdığınızda size mail ile ulaşılmaya çalışır yine de iletişim kuramazsak siparişiniz iptal eder paranızı iade ederiz. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. 

Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.
Hızlı iade için

0538 551 68 16 no ya sms veya whatsapp tan mesaj atarak size vereceğimiz numara ile iade işlemini yapabilirsiniz.

Bilgilendirme: "cantaburada.net" internette alışveriş sitelerinde ve buna benzer platformlarda belli bir komisyon karşılığı malını pazarlayan firmalar ve buna aracılık eden aracı firma değildir. ülkenin en büyük üreticileri ve ithalatçılarından tedarik ettiği markalı ürünleri direkt kendi deposundan kontrol ederek en uygun fiyata alıcıya ulaştırır.

Ürün resimleri ile ürünler arasında renk bakımından ton farkı olabilir. fotolar digital ortamda çekildiği için bazen renk konusunda az da olsa fark olabiliyor.

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Sipariş verdiğiniz ürün adres yetersizliğinden, evde bulunmadığınızdan elinize ulaşmamış ve size bildirilmesine rağmen kargo firmasının şubesinden almadığınız takdirde geri gelirse, ürünün gidiş geliş kargo bedeli ürüne ödediğiniz ücretten düşülerek ücret iadesi yapılır. Ürün sipariş verirken bu durumu peşinen kabul etmiş sayılırsınız...

"www.cantaburada.net" Zeyno Çanta / Antalya resmi e-ticaret sitesidir.

Hızlı İletişim için  0538 551 68 16 noya sms veya whatsapp tan mesaj atabilirsiniz.

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.