Yeni Kayıt
veya
Üye Girişi Sepetim Hesabım 0242 230 25 150538 551 68 16 / Kuruluş 2009 Konyaaltı - Antalya

ALDIĞINIZ ÜRÜNÜ İADE EDEBİLİRSİNİZ. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra kullanım sırasında ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır..

iade edilen ürün bedellerinin tarafınıza iadesi için hukuki süre 14 gündür. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Sipariş formuna geçerli ya da eksik telefon numarası yazdığınızda size mail ile ulaşılmaya çalışır yine de iletişim kuramazsak siparişiniz iptal eder paranızı iade ederiz. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Hızlı iade için

0538 551 68 16 no ya sms veya whatsapp tan mesaj atarak size vereceğimiz numara ile aras kargoyla iade işlemini yapabilirsiniz.

Bilgilendirme: "cantaburada.net" internette alışveriş sitelerinde ve buna benzer platformlarda belli bir komisyon karşılığı malını pazarlayan firmalar ve buna aracılık eden aracı firma değildir. ülkenin en büyük üreticileri ve ithalatçılarından tedarik ettiği markalı ürünleri direkt kendi deposundan kontrol ederek en uygun fiyata alıcıya ulaştırır.

Ürün resimleri ile ürünler arasında renk bakımından ton farkı olabilir. fotolar digital oramda çekildiği için bazen renk konusunda az da olsa fark olabiliyor.

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Sipariş verdiğiniz ürün adres yetersizliğinden, evde bulunmadığınızdan elinize ulaşmamış ve size bildirilmesine rağmen kargo firmasının şubesinden almadığınız takdirde geri gelirse, ya da ürünü ayıplı olmadığı halde iade ederseniz, ürünün gidiş geliş kargo bedeli ürüne ödediğiniz ücretten düşülerek ücret iadesi yapılır. Ürün sipariş verirken bu durumu peşinen kabul etmiş sayılırsınız...

"www.cantaburada.net" Zeyno Çanta / Antalya resmi e-ticaret sitesidir.

Hızlı İletişim için  0538 551 68 16 noya sms veya whatsapp tan mesaj atabilirsiniz.

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.