Blog Yeni Kayıt
veya
Üye Girişi Sepetim Hesabım 0242 230 25 15cantaburada.net@gmail.com0538 551 68 16

Aldığınız her ürün, üretici ve ithalatçı firmanın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Hızlı iade için

0538 551 68 16 no ya sms veya whatsapp tan mesaj atarak size vereceğimiz numara ile mng kargoyla iade işlemini yapabilirsiniz.

Bilgilendirme: "cantaburada.net" internette alışveriş sitelerinde ve buna benzer platformlarda belli bir komisyon karşılığı malını pazarlayan firmalar ve buna aracılık eden aracı firma değildir. ülkenin en büyük üreticileri ve ithalatçılarından tedarik ettiği markalı ürünleri direkt kendi deposundan kontrol ederek en uygun fiyata alıcıya ulaştırır.

Ürün resimleri ile ürünler arasında renk bakımından ton farkı olabilir. fotolar digital oramda çekildiği için bazen renk konusunda az da olsa fark olabiliyor.

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Sipariş verdiğiniz ürün adres yetersizliğinden, evde bulunmadığınızdan elinize ulaşmamış ve size bildirilmesine rağmen kargo firmasının şubesinden almadığınız takdirde geri gelirse, ya da ürünü sebepsiz iade ederseniz, ürünün gidiş geliş kargo bedeli ürüne ödediğiniz ücretten düşülerek ücret iadesi yapılır. Ürün sipariş verirken bu durumu peşinen kabul etmiş sayılırsınız...

"www.cantaburada.net" ve "www.okulcanta.com" Zeyno Çanta / Antalya resmi e-ticaret sitesidir.

Hızlı İletişim için  0538 551 68 16 noya sms veya whatsapp tan mesaj atabilirsiniz.

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.